Тallina – Rakvere!

Vispārīga informācija

1.diena

Agri no rīta izbraukšana no Daugavpils.
Iebraukšana Tallinā.
    
JAUNUMS!   Piedāvājam apmeklēt jaunu multimediju mākslas izstādi “Monet2Klimt”, kas atrodas vecpilsētā, pirmā Tallinas kinoteātra telpās (Helios Kino, 1917). Izstāde izveidota uz pasaules slaveno meistaru, Monē, Van Gogs un Klimts, 140 gleznu pamata. Tradicionālo gleznu vietā, Jūs gaida unikālā ekspozīcija 360 grādus. Visas gleznas ir animētas un ar skaņas efektiem. Kopā ar klasiskās mūzikas šedevriem tas viss rāda krāsaino un neaizmirstamo šovu.   

JAUNUMS!    Interaktīva ekskursija “Brīnumi Ziemassvētkos!”
- Ielūdzam uz pasakainu gājēju ekskursiju pa Veco Tallinu, kur gremdēsimies brīnumu pilnā Ziemsvētku pasaulē
Pastaigāt pa rūpīgi izrotātajām šaurajām ieliņām, apmeklēt Ziemassvētku tirdziņu ar suvenīriem, piparkūkām un gardām karstajām desiņām.
Jūs uzzināsiet par Ziemassvētku svinēšanas tradīcijām, kas tāds ir Ziemassvētku koks un kad to uzstādīja pilsētas galvenajā laukumā. 
Katrs varēs saņemt savu Ziemassvētku zvaniņu un uzrakstīt uz tā savu kvēlāko vēlēšanos, kas noteikti piepildīsies, un uzkarināt zvārgulīti Ziemassvētku eglē.
Un vēl Jūs gaida tikšanās ar igauņu Ziemassvētku Vecīti un neparastie stāsti par “kaķu aku”, “peļu deguntiņiem” un pļāpīgu tiesnesi. 
Mēs ar Jums iegriezīsimies ciemos senā tirgotāju namā un nogaršosim aromātisku Ziemassvētku dzērienu.  Tad mēs visi kopā dosimies meklēt ziemsvētku bagātības un iepazīsimies ar leģendāro Vecpilsētas sargu un saimnieku veco Tomasu.


Izvietošanās Spa viesnīcā "Lavendel SPA Hotel"   (Pēc 18.00)  NEW! https://spahotellavendel.ee/ru/sauna-tsentr/
Brivais laiks!

2.diena

Brokastis.
Jagala ūdenskritums. Tas  tiek dēvēts par Igaunijas Niagāru. Igaunijas pats iespaidīgākais ūdenskritums. Tas ir 8 m augsts un 60 - 70 m plats, un ir viens no izcilākajiem Igaunijas dabas pieminekļiem. Vairāku tūkstošu gadu laikā ūdenskritums ir radījis ap 300 metrus garu un 12 - 14 metrus dziļu kanjonu. (Apmeklējums iespējms, ja būs piemēroti laika apstākļi)

Viduslaiku Rakveres pils (1252.g.).
Pie pils vārtiem jūs sagaidīs gids, kas būs apģērbies viduslaiku tērpā. Visi programmas dalībnieki saņem bruņinieku apmetņus un dosies pastaigā pa pili! Pils piedāvā dažādus  pasākumus gan bērniem, gan pieaugušajiem. Varat izmēģināt spēkus loka un arbaleta šaušanā, zobenu un pīķu cīņās, kalšanā, podniecībā, savas pils naudas gatavošanā un daudzās citās lietās. Ir apskatāmas izstādes par pils vēsturi, vēsturiskiem ieročiem un moku kambari  Pilī ir lielgabals – zviedru lauka lielgabals, kas šauj izmantojot šaujampulveri. Pils pagrabā varat nogaršot viduslaiku vīnus.  

Izbraukšana uz mājām.  Īsa pietura Tartū.
Majestātiskās ēkas slīgst dažādu krāsu gaismas staros, Jaungada rotājumos. Jūs priecēs svētku egle un krāšņa svētku krāsu palete. 

Cenā ietilpst:
 

 • transporta izdevumi
 • gida pakalpojumi
 • programmā norādītās apskates ekskursijas
 • dzīvošana viesnīcā "Lavendel SPA Hotel" 
 • saunas-relaksācijas centrs pieejams līdz plkst. 22:00
 • brokastis  

Papildus izmaksas:
 
 •  Izstāde “Monet2Klimt”– 7.00 EUR/3.00 (bērni līdz 18 g.v.)/ bērni līdz 7 g.v. bezmaksas;
 • Rakvere – 9.00 Eur/8.50 Eur
 • medicīniskā apdrošināšana (pēc vēlēšanas)
 • Spa procedūras - par papildus samaksu (pēc izvēles) 
https://spahotellavendel.ee/ru/salon-krasoty/

Ieejas biļešu cenas var mainīties
UZMANĪBU! 
 Bērni līdz 15 gadu vecumam (ieskaitot) var atrasties saunas-relaksācijas centrā no plkst. 9:00 līdz 18:00 un tikai pieaugušo klātbūtnē. No plkst. 18:00 pirts-relaksācijas centrs pieejams tikai pieaugušajiem! 

Rezervēšanas standartnoteikumi:
 • Rezervēt vietu braucienam var: piezvanot pa tālr. 6-54-20466, 26617848, aizpildot pieteikumu mājaslapā www.mari.lv, nosūtot pieteikumu uz e-pastu larisa.mari77@gmail.com,
 • Rezervējot vietu bez apmaksas rezervācija ir derīga 3 dienu laikā, pēc tam firmai ir tiesības anulēt rezervāciju.
 • Rezervējot vietu , klients iemaksā avansu 20% apmērā no brauciena maksas.

Uzmanību!
·          Firma nenes atbildību par izmaiņām objektu darba laikos,  par neprecīzu informāciju, ko snieguši objekti,  kā arī par objektos bez iepriekšēja  brīdinājuma atceltiem pasākumiem.   
Braucienam nepieciešamie dokumenti:
·               LR pilsoņa vai nepilsoņa pasei pasei ir jābūt derīgai 3 mēnešus  pēc ceļojuma beigām.
 

Rezervēt