Ziemassvētki Prāgā!

Vispārīga informācija

Prāga – Karlova Vari- Drezdēne

Cena: 159 Eur + ekskursijas pakete 79 Eur
Cena bez ekskursijas paketes – 248 Eur
No Daugavpils!
1.diena    „Pretī sapņiem...”
Agri no rīta izbraukšana no Daugavpils. Lietuva, Polija. Ierašanās viesnīcā. Nakts viesnīcā Prāgā.

2.diena  „Maģiskā Prāga”
Brokastis. Prāga – pilsēta, kura pati par sevi ir mīkla. Viņas maģiskais raksturs piesaista ceļotājus no visas pasaules.  Pilsētas apskates ekskursija ar gīdu.  Apskatīsim Sv. Vita katedrāli – Čehijas galveno gotiskās arhitektūras pieminekli, kur senatnē notika valdnieku kronēšanas ceremonijas, apmeklēsim eleganto Sv. Jura baziliku – vēl vienu Prāgas gotikas paraugu. Ekskursijas laikā pastaigāsimies pa Kārļa tiltu. Būs iespējams ievēlēties kādu vēlēšanos pie Jana Nepomuka skulptūras – viņš ir viens no pilsētas svētajiem aizbildņiem. Ejot pa Prāgas līkumainajām ieliņām, nonāksim līdz Vecpilsētas laukumam, kur senā Rātsnama astronomiskais pulkstenis laika ritējumu ik stundu svin ar zvanu skaņām un 12 apustuļu procesiju. Apskatīsim arī slaveno Nikolaja baznīcu, pieminekli Jānim Gusam un Marijas baznīcu, bet pēc tam pa viduslaiku ieliņām nonāksim jaunās pilsētas galvenajā laukumā – Vāclava laukumā.
Brīvais laiks. Iesakām apmeklēt Ziemassvētku tirdziņu Prāgas centrā Vaclava laukumā. Kā arī iesakām Jums apmeklēt plaši pazīstamo čehu restorānu “U Fleku”, vai arī “Šveika” krodziņu  “U Kaliha”.
Brīvais laiks. Nakts viesnīcā.

3.diena 
Brokastis. Izbraukšana no viesnīcas uz kūrorta pilsētu Karlovi Vari.  Karlovi Vari ir  pazīstama ar savu  arhitektūru, 12 karstajiem avotiem, ārstnieciskajiem minerālūdeņiem. Jūs varēsiet nobaudīt garšīgās Karlovi Vari vafeles un 13. avotu – liķieri “Beherovka”. Iesakām Jums ar pacēlāju uzbraukt “Draudzības kalnā”, un apskatīt pilsētas panorāmu no Diānas skatu torņa. Piedāvājam apmeklēt  baseinu (baseina darba laiks svētku dienās tiks precizēts). Brīvajā laikā iespējams apmeklēt muzeju "Beherovka”, kurā varēsiet degustēt trīs liķiera šķirnes.
Brīvais laiks Nakts viesnīcā Prāgā.
4.diena 
Brokastis viesnīcā. Viesnīcas nummuru atbrivošana. Brauciens uz Drezdene. Apskates ekskursija ar gīdu. Drēzdene – ‘Vācijas mākslas galvaspilsēta’ jūsu uzmanībai piedāvās daudzus slavenus muzejus ar neskaitā­miem izciliem mākslas darbiem. Kād­reizējā Saksijas valdnieku rezidence lepojas ar varenām celtnēm – Pili-rezidence, kuru grezno mozaīka “Karaļu gājiens”, Albertinums, katoļu galma baz­nīca, atjaunotā Frauenkirhe un slavenā Zem­per-opera. Drēzdenes Cvingerī atrodas glez­nu galerija ar pazīstamo Rafaela gleznu “Sik­sta dievmāte”, Ieroču palāta, Muzejs-dār­gumu krā­tuve “Zaļās velves”, kuras visslave­nākais eks­po­nāts ir Zelta kafijas servīze un kompozīcija “Lielā Mogola galms Deli”, ko sastāda 137 ar krāsainu emalju apgleznotas zelta figūras un ir izrotāta ar vairāk nekā 5000 bril­jantiem, rubī­niem, smaragdiem un pērlēm. Došanās mājup­ceļā.
Nakšņošana viesnīcā Polijā (Lodz)
5.diena

Brokastis viesnīcā. Brauciens cauri Polijai un Lietuvai. Vēlu vakarā atgriešanās Daugavpilī.

Brauciena cenā ietilpst:

 • komfortabls autobuss  (WC, video, kondicio­nieris, karsts ūdens, tēja, kafija)
 •  ceļu nodokļi
 • 3 naktis *** viesnīcā Prāgā ,  divvietīgos numuros ar visām ērtībām (TV, WC, duša, telefons)
 • 1 naktis *** viesnīcās Polijā
 • brokastis viesnīcās
 • grupas vadītāja pakalpojumi
Piemaksas un papildus izdevumi:
 • Ekskursijas pakete (Prāga, Karlova Vari, Drezdēne) – 79  €
 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā
 • piemaksa par papildvietu autobusā 50 €
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
 • pilsētas sabiedriskais transports.
 • medicīniskā apdrošināšana
Atcerieties, ka..
• Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā.
• Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
• Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros
• Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)
• Latvijas pilsoņa pase vai personas apliecība ID ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā


Tūrisma firma „MARI”
Daugavpils, Viestura iela 25
Tel. 65420466; 29247110
Facebook: mari.dvinsk
  www.mari.lv
 

Rezervēt