Teiksmanā Nidas Zeme!

Заказать поездку
Имя:

Invalid Input
E-mail: (*)

Invalid Input
Телефон: (*)

Invalid Input
Ваши пожелания:

Invalid InputЯ согласен с отправлением моих персональных данных нижеупомянутому получателю! (*)

Invalid InputKlaipēda - Kuršu kāpa - Nida

1. diena

Agri no rīta izbraukšana no Daugavpils

Ierašanās Klaipēdas Mini zoo

Zooloģiskais dārzs lietuviešu  Klaipēdā - viens no jaunākajiem Eiropā- ir dibināts 2001.gadā.

3,5 hektārus plašajā zoodārzā krātiņos un aplokos dzīvo vairāk nekā 700 iemītnieku –dzīvnieku un putnu.  Zoodārza darbinieki un Klaipēdas iedzīvotāji lepojas ar balto tīģeri, kas ir zoodārza pastāvīgais “iedzīvotājs”.  Viesus sveicina miermīlīgie  vilki un niknie leopardi, strādīgie jenoti un zolīdā pantera, gudrās pūces un rijīgie pelikāni, sevi mīlošie pāvi un kārtīgie fazāni. Krātiņos draudzīgi  sadzīvo dažādi primāti , aplokos- brieži, lamas, kamieļi, ēzeļi, kazas…

Daudzus zvēriņus šeit iespējams ne vien apskatīt no ļoti tuva attāluma, bet arī samīļot un pabarot! Paņemiet līdzi kāpostus, burkānus, ābolus, grauzdiņus un citus gardumus- un zoodārza iemītnieki būs Jums ļoti pateicīgi!

Klaipēda – viena no vissenākajām valsts pilsētām.

Pārgājiena ekskursija.

Omulīga ostas pilsētiņa Klaipēda – labākā atpūtas vieta skaistu dabas skatu, aizraujošu ekskursiju un dažādu izklaižu cienītājiem. Klaipēdas iepazīšanu var sākt ar vecpilsētas apmeklēšanu. Šeit jūs ieraudzīsiet senas, ar ziemeļu vīnogu stīgām apaugušas mājiņas. Daudzas arhitektūras celtnes atgādina pasaku skices, kuras mūsdienu tūristam ir tik nepierasti redzēt, mazas mājiņas ar dakstiņu jumtiem, kuras apvij ziedu biezokņi. Klaipēdas vecpilsētas centrālā daļa ir Teātra laukums. Šeit Jūs varat vērot Simona Daha strūklaku un vēl vienu neaizstājamo pilsētas simbolu – Toravas Anikas skulptūru. Anika ir viens no senas lietuviešu dziesmas personāžiem.

Delfinārija apmeklēšana

Dzīvespriecīgo delfīnu un jūras lauvu aizraujošā izrāde priecēs gan bērnus, gan pieaugušos. Tūkstošiem cilvēku katru gadu jūsmo par delfīnu un jūras lauvu izcilo prasmi dejot valsi, dziedāt, gleznot un spēlēt bumbu. Brīnišķīgā šova programma un vienreizīga  saskarsme ar jūras un okeāna iemītniekiem.

Izmitināšanās. Brīvais laiks.

2.diena

Brokastis

Brauciens uz Kuršu kāpu. Jodkrante

Kuršu kāpa – tās ir dabas brīnums un Lietuvas nacionālais mantojums! Unikāla, brīnišķīga vieta, kas pārsteigs ar dabas daudzveidību, satriecošiem dabas skatiem un jūru.

Jodkrante ir sens zvejnieku ciemats Neringas sastāvā, kas atrodas Kuršu līča piekrastē starp paraboliskām kāpām.

Netālu no mazā lietuviešu Jodkrantes ciemata, kas atrodas uz Kuršu kāpas, slejas leģendārais Raganu kalnsviena no skaistākajām paraboliskajām kāpām. Kalna nogāzes apaugušas ar mūžsenām priedēm, bet līdz 42 metrus augstai kāpas virsotnei var nokļūt pa līkumainu taku. No kalna virsotnes atklājas brīnišķīgs skats uz jūru un Kuršu līci. Raganu kalnu kuršu un sambu ciltis uzskatīja par svētvietu. Šeit viņi pielūdza savus elkus, līdz atnāca krustneši, kas liedza tiem pielūgt pagānu dievus.

No 1979. gada kalns neoficiāli pieder kalējiem un kokgriezējiem: tieši viņi izveidoja unikālu brīvdabas ozola čuguna skulptūru muzeju. Vairāk nekā 80 skulptūras atrodas uz Raganu kalna: labie personāži (Neringas milzene – Kuršu kāpas veidotāja; zvejnieks ar uzticīgo sievu no vietējām leģendām; kovārņos pārvērstie prinči) un sliktie – velni, raganas, Lucifers, elles vārti, čūskas un pūķi. Gan bērni, gan pieaugušie ir sajūsmā par šo pasaku valstību.

Aizraujoša ekskursija Jodkrantē.

Aicinām Jūs ekskursijā pa Kuršu kāpu. Mēs gribam parādīt Jums dabas stūrīti, kuram nav līdzīga visā pasaulē. Nīda- lielākā Kuršu kāpas pilsēta.

Smilšu grēda starp Kuršu līci jeb Kuršu jomu un Baltijas jūru piesaista uzmanību  un pārsteidz   ar neparasto dabas skaistumu un svaigo jūras gaisu,  ar bagāto  kultūras mantojumu un unikālām, ievērojamām vietām, kas apvītas ar mītiem un leģendām.

Viena no interesantām un ievērojamām vietām Nīdā- Parnidžio kāpa.

Iespējams nogaršot un iegādāties vietējās zivis.

Atpakaļceļš uz Daugavpili.

Brauciena cenā  ietilpst:

 • transporta izdevumi,
 • ceļa nodeva
 • gida- grupas vadītāja  pakalpojumi,
 • Gids Jodkrantē un Nīdā
 • 1 brokastis
 • nakšņošana

Papildus izdevumi:

 • Delfinārijs – 9.00 Eur / 6.00 Eur (pensionāriem jāuzrāda apliecība)
 • Klaipēdas Mini zoo - 4.00/3.00/2.00 Eur (3-7 g.)
 • Biļetes uz prāmi – 1.60 Eur

Ieejas biļešu cena var mainīties!

Rezervēšanas standartnoteikumi:

 • Rezervēt vietu braucienam var: piezvanot pa tālr. 6-54-20466, 26617848, aizpildot pieteikumu mājaslapā www.mari.lv, nosūtot pieteikumu uz e-pastu larisa.mari77@gmail.com,
 • Rezervējot vietu bez apmaksas rezervācija ir derīga 3 dienu laikā, pēc tam firmai ir tiesības anulēt rezervāciju.
 • Rezervējot vietu , klients iemaksā avansu 20% apmērā no brauciena maksas.

Uzmanību!

 • Firma nenes atbildību par izmaiņām objektu darba laikos,  par neprecīzu informāciju, ko snieguši objekti,  kā arī par objektos bez iepriekšēja  brīdinājuma atceltiem pasākumiem.   

Braucienam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pasei ir jābūt derīgai 3 mēnešus  pēc ceļojuma beigām.